Gençlere ve çocuklara verdiği önemi her alanda ortaya koyan Ümraniye Belediyesi, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Yaz Spor Okulları kapsamında, bu yıl da 15 farklı okulun bahçesine portatif yüzme havuzu kurdu.
Profesyonel yüzme hocaları eşliğinde, her türlü filtrasyon ekipmanlarının yer aldığı ve ph-klorlamanın düzenli olarak yapıldığı modern yüzme havuzlarında çocuklar haftada iki gün yüzme kursu eğitimi alıyor.
Öte yandan yüzme kursu süresince eğitim alacak çocuklara değerler eğitimi dersleri de ücretsiz olarak veriliyor.
DENİZ HABER AJANSI