Olay, merkez Sarıçam ilçezi Ayvalı Mahallesi’nde meydana geldi. Sabahın erken saatlerinde tekneyle baraj gölüne açılan Suat Özacarlı ve Fatih Gözüküçük, balık avının ardından dönüşe geçti.
Ancak kıyıya yaklaşık 50 metre mesafede tekne su almaya başladı. Özacarlı ve Gözüküçük, kıyıya yüzerek ulaşmak için suya atladı. Durumu fark eden mahalleli de yardım etmek için tekneyle suya açıldı. Mahalleli Fatih Gözüküçük'ü kurtarırken Özacarlı’ya ise ulaşılamadı.
CESEDİNE ULAŞILDI
Adana’da Seyhan Baraj Gölü’nde balıkçı teknesinin batması sonucu kaybolan Suat Özacarlı’nın cansız bedenine ulaşıldı. Özacarlının cenazesi kıyıya çıkarılırken, yakınları gözyaşlarına boğuldu.
EŞİ VE OĞLU, SON KEZ SARILDI
Eşi ve oğlu kıyıya gelip, Özacarlı’nın cesedine sarıldı. Yakınlarının güçlükle uzaklaştırdığı acılı kadın ve oğlu, sinir krizleri geçirdi. Özacarlı’nın cesedi, otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.
DENİZ HABER AJANSI