• BIST 9374.2
  • Altın 2031.88
  • Dolar 31.0075
  • Euro 33.5663
  • İstanbul 12 °C
  • Ankara 8 °C
  • İzmir 14 °C
  • Antalya 15 °C
  • Muğla 6 °C
  • Çanakkale 12 °C

UN Ro- Ro, baharı indirimle karşıladı

UN Ro- Ro, baharı indirimle karşıladı
Şubat 2013 tarihi itibariyle haftasonu ek navlun uygulamasını kaldıran Un Ro-Ro, Bahar Kampanyası adıyla da 1 Nisan’dan itibaren kendi işlettiği limanlarda 50 Euro indirime gitti.

Şubat 2013 tarihi itibariyle haftasonu ek navlun uygulamasını kaldıran UN Ro-Ro, Bahar Kampanyası adıyla da 1 Nisan’dan itibaren kendi işlettiği limanlarda 50 Euro indirime gitti. Şuanda 126 Euro olan Pendik liman ücreti, indirim ile birlikte 76 Euro’ya düştü. Kampanyadan sadece gidiş-dönüş bilet alan nakliyeciler yararlanabilecek.

UN Ro-Ro, kampanya kapsamında liman indirimlerinin yanında Ro-La tren sübvansiyonu, toplu gidiş dönüş bilet tahsisi ile peşin gidiş dönüş bilet satışlarında da indirim uygulanacağını duyurdu.

Konuyla ilgili UN Ro-Ro’dan yapılan yazılı açıklamada aynen şu ifadeler kullanıldı: Şirketimizin 2013 yılı için geçerli fiyatlama, kapasite ve ciro primi ile ilgili yeniliklerini Aralık 2012’de, haftasonu ek navlununun kaldırılması, artan araçlara verilen ek prim kampanyası ve rezervasyon kontenjan sistemini ise Şubat 2013’de sizlere duyurmuştuk. Nisan ayı ile birlikte filomuza katılan yeni gemimiz ile artan kapasitemizi de hizmetinize sunuyor ve bahar kampanyalarımız ile yeni U.N. Ro-Ro avantajlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bizimle taşıma yapan müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini de dikkate alarak, taşımaların artması ve karayolunu kullanmakta olan araçlarınızın denizyoluna çevrilmesi için yeni uygulamalarımız hizmete konulmuştur. 1 Nisan 2013 itibariyle devreye aldığımız bu yenilikler ile siz müşterilerimize en üstün servis kalitesi ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

1 – U.N. Ro-Ro’nun İşletmekte Olduğu Limanlarda Uygulanan Liman Masrafları Gidiş/Dönüş 50 EURO İndirilmiştir
1 Nisan 2013 itibariyle, U.N. Ro-Ro’nun kendi işletmekte olduğu Pendik Limanı ve Ambarlı Ro-Ro Terminali’nde elleçlenen araçlar için uygulanan liman masraflarında indirim yapılmıştır. Bu indirim neticesinde gidiş dönüş bileti satın alan tüm araç tipleri için liman masraflarında 50 EURO indirim sağlanmıştır. İstanbul’dan kalkan Trieste ve Toulon seferlerinde bu indirim geçerlidir.

2 – Trieste-Salzburg Ro-La Tren Sübvansiyonu

U.N. Ro-Ro hatları ile Trieste’ye varış yapan ve Trieste-Salzburg arasında Ro-La trenini gidiş/dönüş kullanan her araç, 200 EURO ciro primi hakedecektir

1 Nisan 2013 itibariyle, U.N. Ro-Ro’nun Pendik, Ambarlı ve Mersin Liman’ları ile Trieste arasında gidiş dönüş taşıma yapan ve sonrasında Trieste-Salzburg arasında gidiş dönüş Ro-La trenini kullanan tüm araçlara, 200 EURO ciro primi hakedeşi verilecektir. Ro-La tren kullanımından oluşan ciro prim iadeleri, ilgili müşterilerimizin ciro prim ödemeleri ile aynı dönemlerde yapılacaktır (kredi kartlı müşterilerimize altı ayda bir, diğer ödemeli müşterilerimize yılda bir kere).

Ro-La trenlerinde Ökombi’nin yapmakta olduğu rezervasyonlar yerine rezervasyonlar U.N. Ro-Ro tarafından yapılacaktır

31 Mart 2013 itibariyle, Ökömbi’nin Salzburg-Trieste hattında uygulamakta olduğu rezervasyon sistemi yerine Ro-La taşımaları rezervasyonları U.N. Ro-Ro tarafından yapılacak olup, 1 Nisan 2013 itibariyle Salzburg ve Trieste’de araçlar tren terminalinde başvuru zamanına göre sıra alacaktır. Nisan 2013 ayı içerisinde, internetten Ro-La tren rezervasyonları U.N. Ro-Ro online hizmeti üzerinden verilecektir. Artan tren talebi ile paralel olarak tren sayıları da arttırılacaktır.

3 – Toplu Gidiş Dönüş Bilet Tahsisine 100 EURO İndirim

Şirketimiz, özellikle uzun süredir taşımalarını düzenli yapan müşterilerinden gelen talepler üzerine, 2013 yılı içerisinde kullanılması için ciro primine katılabilen tüm müşterilerine toplu navlun bilet tahsisi işlemini aşağıdaki şartlar çerçevesinde gerçekleştirecektir.

a. Toplu bilet tahsisi çift yön olarak Şirketimizin işlettiği tüm hatlar için yapılacaktır. Tek yön bilet tahsisi yapılmayacaktır. Müşterilerimizin alabileceği toplu bilet satışı, en fazla 2012 yılında Şirketimizin işlettiği gemilerde yaptığı çift yön taşıma adedi kadar yapılabilir.

b. Toplu bilet tahsisi, bilet bedellerinin tahsili için müşteri tarafından temin edilecek avans veya uygun teminat karşılığında yapılacaktır.

c. Toplu bilet tahsisinden kullanılan biletin fiyatı, biletin kullanım tarihinde internet sitemizde ilan edilmiş olan güncel gidiş dönüş navlun tarifesinden aşağıdaki indirimler uygulanarak belirlenir

i. 50 bilet ile 250 bilet tahsisi arasına gidiş dönüş bilet başına 50 EURO indirim

ii. 251 bilet ile 500 bilet tahsisi arasına gidiş dönüş bilet başına 75 EURO indirim

iii. 501 bilet tahsisi ve üstü olan gidiş dönüş bilet başına 100 EURO indirim
d. Toplu tahsis edilen biletler müşteri tarafından devir edilemez veya bilet iptal ücreti ödenmeden iptal edilemez.

e. Müşterilerimiz kendisine toplu tahsisi yapılan biletleri 31 Aralık 2013 (dahil) tarihine kadar kullanabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan biletler 31 Aralık 2013 tarihi itibariyle iptal edilecek ve bilet iptal bedeli müşterilerimize faturalanarak cari hesaplarına borç kaydedilecektir. Her bir iptal edilen bilet için bilet iptal ücreti, iptal tarihindeki geçerli navlun tarifesi üzerinden yukarıda Madde c’de belirtilen indirim uygulanarak hesaplanacak olan bilet bedeli kadardır.

f. Toplu bilet tahsis işlemi 30 Nisan 2013 tarihinde sonlandırılacaktır. Bu tarihten sonra talepte bulunan müşterilerimize veya toplu bilet tahsis işlem ve teminatları bu tarihe kadar tamamlayamayan müşterilerimize toplu bilet tahsisi yapılmayacaktır.

4 – Peşin Gidiş Dönüş Bilet Satışlarında İndirim

Şirketimiz, özellikle karadan taşıma yapan müşterilerinden gelen talepleri de dikkate alarak, tüm hatlarında sadece komple araçlarda kullanılması amacıyla gidiş dönüş satılan biletlerde 1 Nisan 2013 itibariyle Trieste hatlarında 342 EURO, Toulon hattında ise 396 EURO indirim uygulayacaktır. Türkiye’den çıkışlı ve Trieste varışlı olan komple araçların peşin bilet fiyatı tüm masraflar dahil 2.200 EURO, Toulon varışlı olan komple araçların peşin bilet fiyatı ise tüm masrafları dahil 2.500 EURO olarak belirlenmiştir. Peşin bilet satışları sadece ek prim 300 EURO kampanyası ile birlikte çalışacak olup, diğer kampanya ve ciro primi uygulamalarına tabi değildir.

www.DenizHaber.Com.tr

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 Deniz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0544 880 87 87 | Haber Scripti: CM Bilişim